КРЕМЕНЧУЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ КЛІНІЧНИЙ ШПИТАЛЬ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ

Ласкаво просимо на сайт

Історія закладу

| Прокоментуй!

У 1961 році у центрі міста Кременчука було споруджено будинок, в якому впродовж кількох років розташовувались різні місцеві заклади. З метою покращення надання медичної допомоги ветеранам війни місцевою владою було прийнято рішення про реконструкцію цього приміщення під госпіталь для інвалідів війни. Після необхідної реконструкції його було відкрито у травні 1984 р.

Спочатку почало функціонувати неврологічне відділення на 40 ліжок, а згодом терапевтичне відділення на 60          ліжок.

З метою поліпшення і вдосконалення лікувально-діагностичного процесу у грудні 1989 р. поруч було відкрито поліклінічне відділення на 90 відвідувань. Але, враховуючи необхідність розширення надання медичної допомоги ветеранам війни, та їх похилий вік, 17 серпня 1999 р. при поліклінічному відділенні було додатково відкрито денний стаціонар на 10 ліжок, який запрацював у дві зміни.

У зв’язку з наведеним, адміністрація госпіталю разом з керівниками лікувально-профілактичних закладів, керівниками міста, районів вирішили впровадити нову форму надання медичної допомоги ветеранам війни у пересувному (мобільному) денному стаціонарі у регіонах міста та районах. У зв’язку з цим було проведено організаційну роботу по визначенню місця та приміщення для розташування мобільного стаціонару, яке б відповідало санітарним нормам.

Перший виїзд мобільного стаціонару було здійснено у 2001 році до Крюковського територіального центру з 26.11.03 р. по 07.12.03 р.

У вересні 1997 р. було розпочато будівництво нового корпусу з метою розширення лікувально-діагностичної допомоги ветеранам війни. У зв’язку з відсутністю коштів, будівництво було припинено. У грудні 2001 р. будівництво корпусу було відновлено. У 2004 році, напередодні дня Перемоги, новобудову було введено в дію, на площах якої фізіотерапевтичне відділення і відділення гемодіалізу Полтавської обласної клінічної лікарні.

Постійно працюючи над поліпшенням обслуговування пацієнтів похилого віку, було прийнято рішення про необхідність відкриття у госпіталі кардіологічного відділення. Обґрунтувавши необхідність, довівши доцільність створення такого відділення, у січні 2008 р. у госпіталі було відкрито кардіологічне відділення на 40 ліжок.

Таким чином сьогодні у госпіталі розвернуто 120 ліжок: 40 – неврологічного профілю, 40 – кардіологічного профілю, 40 – терапевтичного профілю.

З 1999 р. за підсумками державної акредитації комунальних закладів охорони здоров’я госпіталь постійно отримує вищу акредитаційну категорію.

Кадри:

  • Кількість працюючих у закладі всього – 184 чол.;
  • Число лікарів – 17 чол. ,медичних сестер – 73 чол.;
  • Чисельність медичного персоналу які мають кваліфікаційну категорію:

Всього

Вища

Перша

Друга

Лікарі

13

7

4

2

Середній медперсонал

46

8

13

15

•   Мають звання Заслужений лікар України:
Литвиненко Микола Миколайович – начальник госпіталю
Свириденко Василь Петрович       – зав.неврологічним відділенням
Лобановська Людмила Василівна – зав.терапевтичним відділенням;

Напишіть відгук

Обов'язкові поля позначено * зірочкою .